O nas

Wydawnictwo LUNA jest komercyjnym imprintem Margines贸w. Wydaje literatur臋 popularn膮 polskich i zagranicznych autor贸w: ksi膮偶ki obyczajowe, romanse, krymina艂y, thrillery i poradniki rozwojowe.

Pragniemy dostarczy膰 czytelnikom znakomitej rozrywki. Ksi膮偶ki Wydawnictwa Luna to聽z聽jednej strony dobrze sp臋dzony czas, a聽z聽drugiej wysoka jako艣膰 edytorska ka偶dego tytu艂u. Emocje, pasje, ekscytuj膮ce historie, ale聽i聽wa偶ne spo艂eczne tematy聽鈥 tego z nami do艣wiadczaj膮 czytelnicy i czytelniczki 鈥撀Magdalena Cylejewska, Dyrektorka Wydawnicza Wydawnictwa Luna.

Za聽lini臋 wydawnicz膮 LUNY oraz聽wsparcie promocyjne ksi膮偶ek odpowiadaj膮:

Magdalena Cylejewska, dyrektorka wydawnicza
Natalia Gowin, wydawczyni
Sylwia Ryczkowska, dyrektorka marketingu i promocji
Paulina Milner, m艂odsza specjalistka ds. promocji

Dzia艂 redakcji:

Natalia Gowin
wydawczyni
n.gowin@wydawnictwoluna.pl

Dzia艂 promocji:

Sylwia Ryczkowska
szefowa promocji
s.ryczkowska@wydawnictwoluna.pl

Paulina Milner
m艂odsza specjalistka ds. promocji
p.milner@wydawnictwoluna.pl

Ania Kordulewska
graficzka
a.kordulewska@wydawnictwoluna.pl

Dzia艂 handlowy:

Wojciech Radziwon
kierownik sprzeda偶y
w.radziwon@marginesy.com.pl

Kamil Koperniak
dzia艂 handlowy
k.koperniak@marginesy.com.pl

Agata Nowak
m艂odsza specjalistka ds. sprzeda偶y/ koordynatorka ecommerce
a.nowak@marginesy.com.pl

Dorota Sztrubel
specjalistka ds. sprzeda偶y
d.sztrubel@marginesy.com.pl

Zesp贸艂:

Krzysztof Grudzi艅ski
prezes zarz膮du
k.grudzinski@marginesy.com.pl

Hanna Mirska-Grudzi艅ska
cz艂onkini zarz膮du, dyrektorka strategiczna grupy wydawniczej Bonnier Polska
h.grudzinska@marginesy.com.pl

Magdalena Cylejewska
dyrektorka wydawnicza
m.cylejewska@wydawnictwoluna.pl

Paulina Kurek
specjalistka ds. produkcji
p.kurek@marginesy.com.pl

Jan Morka
kontroler finansowy
j.morka@marginesy.com.pl

Katarzyna Bojarska
pracowniczka ksi臋gowo艣ci do spraw rozlicze艅
k.bojarska@marginesy.com.pl

Beata Misiurska
asystentka biura
b.misiurska@marginesy.com.pl

Wydawnictwo Marginesy Sp. z o.o.

ul. Mieros艂awskiego 11a, 01-527 Warszawa
tel. 226630275

NIP: 701-033-74-95
REGON: 146063757
KRS: 0000416091

marginesy@marginesy.com.pl

Numer konta bankowego:
Bank Pekao SA
PL 33 1240 6292 1111 0010 5450 3301